MocacekCZ

Grafika se velmi rychle přehříva

Jakmile zapnu počítač,tak se grafika začne neskutečně rychle zahřívat a aktivita je na 97% a neklesá,přitom počítač mám jenom puštěný na ploše a větrák na 50% ??? nevíte čím to bude ? jestli už „umírá“ nebo něco v softwaru atd,,,?
Doplňuji:
Už se to doufám spravilo,prein­staloval jsem grafický ovladač a už jede jako dřív,ale díky

Odpovědi
Bironc

zkus vyluxovat prach např. Pak třeba přeinstalovat OS a může se stát že už ti grafika dosloužila