ondra148

Jaké použít grafické ovladače pro starší laptopy?

Dobrý den, instaloval jsem si Windows 10 Pro Technical Preview build 9926 a odstranily se mi grafické ovladače a teď nemůžu spustit nějaké hry a aplikace. Zkoušel jsem si najít svůj starý ovladač: Intel ® Graphics Media Accelerator driver for mobile, ale ten sem nenašel. Existuje nějaký Grafický ovladač jako můj starý nebo, který mi bude odpovídat mému systému

Procesor: Intel® Core™2 duo CPU T7300 2.00 GHz 2.00 GHz
Paměť RAM: 2.00 GB
32 bit systém

Odpovědi
cochee

To nemá hlavu ani patu. ODKUD se odstranily, z těch desítek? V jakých Windows teď nemůžeš spouštět ty nějaké hry a aplikace? Najít starý ovladač do jakých Windows? Ovladač odpovídající tvému systému… hm, a jakému OS (nejdůležitější informace)?

Ty desítky jsou beta-, ne-li alfa verze, Microsoft bohužel z hamty-hamty důvodů umožnil veřejnou dostupnost, aby to testovalo co nejvíc lidí, bohužel i lidé jako ty, tedy „běžní uživatelé,“ vám to správně vůbec nemělo přijít do rukou. Vy totiž netestujete, ale zkoušíte ze zvědavosti. Jeden z důsledků teď vidíš; dokonce ho ani neumíš srozumitelně popsat. ☹