Matoros

Akú graficku kartu by som si mohol kupit na: Procesor: Pentium® Dual-Core CPU E5400 @ 2.70GHz 2.72 GHz 64 bitovy?

V tomto sa moc nevyznam,preto sa chcem spytat… Akú graficku kartu by som si mohol kupit na: Procesor: Pentium® Dual-Core CPU E5400 @ 2.70GHz 2.72 GHz 64 bitovy OP Idealne by bolo ak by bola aspon 1024MB..a do 50–60Euro viac nie, Dakujem

Odpovědi
Quimby

No, záleží na základní desce a zdroji, aby to vůbec pak šlo.
Každopádně nepíšeš k čemu by měla sloužit, to jakou má pamět není až tak důležitý údaj.
Můžu ti maximálně poradit http://www.czc­.cz/graficke-karty/produkty

McArthur

Procesor je určen do kanceláře a nejlépe k němu sedí grafiky od Intelu, které jsou integrované na základní desce. Na hry to rozhodně není a k tomu by měla tedy odpovídat i grafická karta nVidia nebo AMD. V obou případech je ale nutné, aby je podporovala základní deska a byl dostatečně silný zdroj.

U AMD je vhodná grafika s čipem do Radeon HDx450 nebo Rx 240, kde x značí generaci (tj. HD6450, HD5450 nebo R7 240).

U nVidia je vhodná grafika s čipelm do GeForce GTX x50, kde x značí generaci (tj. GTX 750, GTX 650, …).

V každém případě cenové omezení do 60 € je odpovídající. Prostě si kup za tu cenu nejvyšší možné číslo v označení grafiky s přihlédnutím k vlastní paměti grafiky (více je lépe). A mrkni na to, zda-li máš alespoň 400 W zdroj.