Dados

Grafická karta GTX 680

Zdravím koupil jsem si grafickou kartu Nvidia GTX680. Mrknul jsem na ovládací panel Nvidia na nastavení atd. Také jsem našel záložku kompatibilita s hrami. A zaujalo mě proč např. Assasins Creed III je má na tuto kartu nedoporučeno? Nebo co znamená 3D Vision ready. Díky za odpověď.
Doplňuji:
nevím jestli bych to dovedl napsat nějak srozumitelně, proto přikládám obrázek:
http://upnisi­to.cz/view.php?fi­lename=904Bez_n_­zvu.jpg

Odpovědi
cochee

Ta věta s Assasin Creedem je zmatená, zkus ji napsat ještě jednou. 3D Vision Ready znamená, že hra nebo hardware podporuje technologii 3D Vision od NVIDIA, tedy trojrozměrné zobrazování pomocí 3D brýlí.
Doplňuji:
Aha, to se jedná o kompatibilitu s tou 3D technologií – máš to napsáno přímo v tom obrázku, ve spodní části – „Popis:“ . No to je ale těžko odhadovat, co zrovna té hře chybí nebo přebývá, já bych to neřešil a dal na doporučení výrobce. – Však není problém si tu hru nainstalovat a hned uvidíš, proč se její provozování ve 3D nedoporučuje.