sádlo

Grafická karta do notebooku?

Dobrý den, chtěl bych se zeptat na grafickou kartu do notebooku Fujistu Siemens Esprimo mobile v5555 který vlatním. Prosím o radu, kde mám koupit výkonější grafickou kartu. (Již jsem zkoušel hladat, ale bez nalezu.. Prosím poraďte.)

Nejlepší odpověď
McArthur

Na trhu jsou, ale nevěř tomu, že si ji vyměníš. První problém je, že jsou špatně dostupné, druhý problém je, že jsou poměrně drahé a třetí problém je napájení, protože Tvůj notebook je stavěn na grafiku, kterou tam máš. Lepší grafika má větší spotřebu energie a více se zahřívá a na to není Tvůj notebook připraven. Jen ho tím odepíšeš.

Další odpovědi
anonym

Kup si jiný notes – grafika běžně není vyměnitelná a silně bych se divil, kdyby byl tento stroj výjimkou.

Lurius

Externí grafiky sice existují, ale jsou dražší než nový noťas ;)