NIČITEL

Jaké jsou recenze na grafickou kartu AMD Radeon HD8670D?

Dobrý den jestli je tu někdo kdo rozumí grafickým kartám…Mohl by mi napsat neco o te graficke karta (recenzi).Na internetu jsem toho moc nedohkedal…Rozjede watch dogs ?
Doplňuji:
spǐś by mne zajímalo hodnecenik od lidí co jí maji…Ktere hry rozjede a vseobecne jak je dobra…:)

Odpovědi
jáára

ano

Funna

kolik si myslíš, že je tu lidí, co mají přesně tuhle grafickou kartu?…nebuď naivní…pokud máš dotazy tohoto typu, obrať se na nějaké počítačové fórum, kde se řeší jen hardware…a je to integrovaná grafika, sice podle výrobce „superrychlá a výkonná“, ale pořád jen integrovaná…a jestli pojede Watch Dogs?…to přece nezáleží jen na grafické kartě, ale na RAMce (8GB) , procesoru (8 jader) atd…více na http://watchdog­s.cz/