googlování otázek

chtěla bych se zeptat co je špatného na tom když si někdo vygogluje otázku nebo odpověd,řekla bych že googlování nesvědčí o něčí inteligenci či hlouposti,pokud vygogluji odpověd a dám odkaz není to proto že jsem tupá jako pařez ale abych uživateli správně odpověděla,a sama si svou odpověd ověřila

Nejlepší odpověď
quentos

jistěže … a mnohdy to svědčí o inteligenci tazatele, jelikož si to neumí vygooglovat sám

Další odpovědi
rybíz

Je jedno, jak odpovím tazateli, jestli odkazem, rozumem, zkušenostmi, chytrostí atd., ale hlavně, že mu odpovím, na to co chce nebo potřebuje vědět.

aramah

Já už jsem jednou psala: Vzdělaný je ten,kdo ví, kde najde, co neví.G.Simmel

verka

Já nevím, ale neprotiřečí si otázka s nejlepší odpovědí? V otázce je, že to nesvědčí o inteligenci a v odpovědi je, že to svědčí o inteligenci…tak jsem z toho jelen.