Google TV . Co to je ? K cemu ? Je i nas ? 🙂 -iv-

Doplňuji:
GeOrge – to mi hlava nebere !! Ja umim na pc jen zapnout a vypnou… a na televizi to same. Na mobilu zmena. : Tam zelene a cervene tlacitko.
Tesim se , jestli nekdy budou odpovedi pro deti – prejdu tam … i kdyz … ? 🙂 Ale je to nadhera. -iv-

Nejlepší odpověď
beer

„Google TV bude ve vší stručnosti vyhledávač, přehrávač a agregátor televizních pořadů, které si budete moci z různých internetových zdrojů přehrávat přímo v televizoru. Samozřejmě bude umět spolupracovat i s klasickými digitálními televizními sítěmi a s nahranými pořady třeba na pevném disku televizoru. Google TV nabídne propojení na další služby včetně fotogalerie Picasa a instalaci rozšiřujících aplikací a her. V mnoha směrech tedy nabídne to samé, co dnes už umí některé inteligentní televizory. Na druhou stranu, tentokráte bude televizní software pro své služby vyvíjet přímo Google, takže vše může fungovat mnohem lépe a s lepším servisem.“

Zdroj: http://www.zi­ve.cz/clanky/go­ogle-tv-internetova-jednicka-miri-do-televizoru/sc-3-a-152397/default.aspx

Další odpovědi
anonym

domovská stránka google tv kde najdete popis i video ukázky http://www.go­ogle.com/tv/

google TV je zkrátka domácí multimediální centrum, htpc … zařízení které z vaší televize udělá cosi užitečnějšího s přístupem k internetu s řadou aplikací, schopností plánovat nahrávání pořadů přímo z programového průvodce, vyhledávat v nahraných pořadech nebo i pořadech které jsou v online archivech jednotlivých tv stanic, dokonce i se schopností částečně nahradit i herní konzoli,

… u nás google tv ještě oficiálně uveden nebyl, u nás je tedy zatím nejzajímavějším produktem z této kategorie konkurenční BOXEE BOX http://multime­dialni-centra.heureka.cz/d-link-boxee-box-dsm-380/recenze/
Doplňuji:
firma Sony vyrábí televizor google tv … viz tento odkaz
http://discover­.sonystyle.com/in­ternettv/
mimochodem velmi povedená prezentace

rynek878

  • IV-,tak na to,že pouze umíte to co jste nám pod otázkou už vyjmenovala,tak to tedy klobouk dolů,jaký máte široký záběr otázek.(omlouvám se, klobouk nenosím,tak jsem se aspoň hluboce u PC uklonil).