nelka1995(2)

Jak ve formulářích Google v tabulce nastavit vzorec pro sumu čísel, která jsou zadána v odpovědích?

Dobrý den,
potřebovala bych poradit s propojenou tabulkou s Google formulářem. Potřebovala bych v tabulce nastavit vzorec pro sumu čísel, která jsou zadána v odpovědích. Klasický vzorec pro sumu nefunguje, jelikož nové odpovědi vždy vloží nový řádek směrem nahoru a vzorec se tedy posune o jeden řádek a nepočítá hodnoty. Nepomohlo ani zafixování buněk pomocí F4.
Nemáte někdo nějakou radu?

Odpovědi
Arne1

Velký problém. Nedokážeš to vkládání donutit aby se nevkládalo před první řádek, ale až za něj ? Takhle mne nenapadá žádné schůdné řešení

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.