foghat0

Google Sites – Chtěl bych vložit kód z Google Analytics, ale nejde mi to.

Chtěl bych na svoje stránky (na Google Sites) vložil kód z Google Analytics. ten se má umístiti na každou stranu webu. Když ale dám upravit stránku a potom zmáčknu tlačítko upravit HTML, kód se nechce uložil. Píše mi to: „UPOZORNĚNÍ: Váš kód HTML obsahuje značky, které nejsou povoleny. Tyto značky byly z vašich změn odebrány.“ Tím značky zjevně myslí kompletní kód, páč se nic neuloží. Prosím o pomoc. Díky moc.

Nejlepší odpověď
Noga

U Google Sites nepotřebuješ nic vkládat do kódu, ale zapneš si to v nastavení. Když se přihlásíš na na svém účtu na Google Analytics, skopíruj si kód účtu, vypadá nějak takhle „UA-XXXXXXXX-X“. Pak zajeď do Google Sites a v nastavení si zapni Google Analytics a vlož ten kód.