kurec

Zlepšil se Google překladač?

Zajímalo by mě od vás co ho použivají už delší čas jestli se trochu zlepšil hlavně v jazyku anglickém.Já bych řekl že docela dost

Hlasujte v anketě

Odpovědi
led

Ano zlepšil se

Češtinu a slovenčinu pri preklade z angličtiny má lepšiu, než pred niekoľkými rokmi, (alebo sa angličtina konečne prispôsobila našim svetovým jazykom?) ale aj tak stále treba kontrolovať jednotlivé výrazy

ivzez

Ano zlepšil se

Ano Google Translate se výrazně zlepšil.
Přesto překlad stačí pouze k hrubé orientaci v textu,
člověka ještě hóóóóódně dlouho nenahradí.

Anikitos

Ano zlepšil se

Mc Merkurion

Ne nezlepšil

… a jak to mám poznat, když neumím engliš (no, kdybych uměl, asi ho nebudu používat)? …

Rohlik

Ano zlepšil se

Ano, není tomu ani rok co nasadili neuronové sítě pro lepší překlad, nejen do Češtiny.

Zdroj: https://techn­et.idnes.cz/go­ogle-translate-neural-networks-dlq-/sw_internet.as­px?c=A170418_224649_sw_in­ternet_pka