HZK

Google i Aktivita na mobilu mi tvrdí, že jsem v Holandsku, co s tím?

Jsem „hacklej“ nebo kde se co mohlo takto změnit? Zapnu google.cz a vyskočí google.nl. Poslední přihlášení na mobilu mívám z okoli Amterdamu, kde jsem ještě ani nebyl.

Pár detailů:

Využívám pouze wifi, data nevlastním.
Facebook mi hlásí podezřelou aktivitu z amsterdamu ale také třeba nově ze saudské arábie.
Restartovat nemusím. Notebook i mobil na noc vypínám.

Odpovědi
xxx3

můžeš skočit do coffee shopu ;)

nyjono

Restartuj.

bolak

Jeď do Holandska a bude po problému.

still

Připojujete se přes mobilní data, tipnu si přes T-Mobile? Oni s tím někdy dělají vyfikundace, já se někdy připojuju z Německa, ani o tom nevím :)

Dýché

Já to tak mám taky, ale to protože používám VPN připojení přes prohlížeč Opera. Ten vy nemáte?

jáára

Jedu přes páteř UPC, jinej ISP. Někdy jsem na Islandu, jindy tady. Nic novýho. Google mě už na Island neupozorňuje…

HZK

Mám Operu a přesně VPN používám. Ale dělá mi to poslední měsíc, předtím vůbec.