bolak

Google Chromej – Hledání označeného textu přímo na ČSFD

Existuje nějaký rozšíření pro google chrome, které by vyhledalo (myší) označený text přímo ve vyhledávací liště ČSFD, tedy abych ho nemuse pokaždé označit, dát kopírovat, pak zadat jméno stránky csfd.cz, pak vložit a kliknout na „vyhledat“, ale aby po označení stačilo jen kliknout pravým tlačítkem a tam už by bylo přímo „VYHLEDAT NA ČSFD“.

Odpovědi
Noga

V Google webstore je jedno rozšíření kde by to mělo fungovat, ale nezkoušel jsem ho.
https://chrome­.google.com/web­store/detail/csfd-search/ieaebhhjmon­dofddekaeajmog­plgmkkf

zatím používám:

  • označit text
  • pravé tlačítko
  • vyhledat v Google „hledaný text“
  • pokud je to název filmu tak je to většinou první odkaz

Bedy

Tuto funkci má Internet Explorer už v základu, pro Chrome nic tak vymakaného, jak pro Internet Explorer, neznám.
Navrhuju proto zkusit Internet Explorer (samozřejmě aktuální verzi).

P.S.: Chrome sleduje aktivitu svých uživatelů – co stahují, jaké stránky navševují apod. – možná by nebylo k zahození zkusit juknout na prohlížeč Iron, který je úplně stejný jak Chrome, jen prostě „nepšehuje“.
http://www.zdar­ma.org/1018-srware-iron-prohlizec-jako-google-chrome/