bolak

Google Chrome – vymazání aktuální paměti

Jde nějak zařídit, aby Chrome průběžně promazával paměť, aby se mi s každou další stránkou nenavyšovala a prohlížeč nebyl stále pomalejší?

Existuje nějaký doplňek k tomu určenej? Nebo klávesová zkratka na promaz hned teď?

Odpovědi
anonym

na pravej strane je ikonka francúzskeho kľúča (prispôsobiť a spravovať) – nástroje – vymazať údaje prehliadača… vyberte si čo chcete vymazať a obdobie a potvrďte. Netreba sa báť, nič s tým nepokazíte.

bolak

život: mluvím o cache, odpovídáš na něco jinýho

bolak

a chci to zkratkou a hned :) nebudu se každejch 10 minut někam proklikávat