Daffyd

Google Chrome samovolně se měnící domovská stránka

je tady někdo komu se u chromu pořát mění domovská stránka??? mě to dělá po každým spuštění se tam nasere jako domovská tato http://search­.babylon.com/?af­fID=112542&tt=ban­dext_3312_7&bab­src=HP_ss&mntrId=a8fe­a27d000000000000062737a9­eae7 pokud máte někdo stejný problém a víte co s tím prosím poraďte já už nevím co kromě přeinstalování…

Nejlepší odpověď
Sůwa

Ten „babylon“ se ti stáhnul jako součást nějakého programu a opětovně se aktivuje při každém jeho spuštění. Změna, jak radí >barbakan< sice pomůže, ale jen do dalšího spuštění problematického programu. Doporučuji nainstalovat ( pokud nemáš ) REVO Uninstaller, v něm se zobrazí všechny nainstalované programy a pak ty nevhodné stačí odinstalovat se všemi zbytky. Jsou to zejména všelijaké toolbary a ten babylon tam může být i jmenovitě. Na to je třeba dávat pozor už při instalaci a ne jen klikat na „další“.

Další odpovědi
anonym

V nastavení si snadno změníš domovskou stránku. Viz odkaz! chrome://chro­me/settings/
Doplňuji:
http://letecka­posta.cz/940384739