kosaaaak

Google Chrome – RemindMe – celej seznam je v trapu

RemindMe, používá tu někdo tohle rozšíření? Včera jsem tam měl asi 15 upomínek, dneska ráno zničehonic zmizely, ale u tý ikonky nahoře pořád bylo číslo 15. Po chvíli zmizelo i to číslo a teď je to celý prázdný.
Neví někdo co to znamená a jestli se to dá nějak získat zpátky?
Zálohujou se ty upomínky někam na disk, nebo na web? Hledal jsem to rozšíření pod heslem „Remind“ a na celým disku ani ťuk.

Odpovědi
snookerballs

Určtiě se někam zálohují, ale asi se to jmenuje jinak než remind nebo Windows takové sounory ignoruje. Pokud to na disku není, tak teda nevím.