bolak

Google Chrome – Pohodlné vyhledání adresy

Existuje v Google Chrome nějaký doplněk, pomocí jehož by šlo vyhledat adresu na mapě tím způsobem že označím na stránce tu adresu (ten text), kliknu pravým tlačítkem a tam bude možnost VYHLEDAT NA GOOGLE MAPS?

Případně aby se my po označení textu stisku pr. tlačítka alespoň zobrazila možnost vložit text do jednoho z vyhledávačů, které mám přednastavené ve správci vyhledávání?
Doplňuji:
Dobře, tak třeba u těch map to funguje docela jednoduše, ale co u jiných webů? V nastavení Googlu Chrome mám uloženo asi 20 Vyhledávacích lišt, jako odpovedi.cz, seznam.cz, youtube.cz, uloz.to a další. Ve Firefoxu existoval doplněk, u kterého místo toho abych musel pokaždé otevřít nějakou stránku a napsat hledaný text do lišty, stačilo označit text myší, stisknout pravé tlačítko a tam vybrat do které z těch dvaceti uložených lišt se má ten text napsat a otevřít.
To ve Chromu nejde? K čemu je tedy potom možnost si ty vyhledávací lišty uložit, když je nemůžu použít? Respektive můžu použít pouze jednu a to tak že si kvůli tomu vždy musím otevřít nástroje/možnos­ti/základy/ a tam nastavit tu lištu kterou budu potřebovat, což je asi 3× pomalejší než kdybych tu stránku s vyhledávací lištou otevřel ručně.

Nejlepší odpověď
mosoj

Jakej chceš doplněk. Na Seznamu v mapách napíši místo, ulici a číslo, samozřejmě bez jména a je to. Samozřejmě musíš klepnout na Enter.

Nic jiného nehledám, bohatě mně to stačí.

Další odpovědi
Valky

Myší označ název – Např. Praha, pak na ní klikni a „přetáhni“, otevře se Ti automaticky v novém okně s vyhledáváním… A jak vidíš, hned první odkaz patří Google mapám.. :o)

Určitě jo, je tu nesčetně doplňků, které si můžete vybrat… Jen mi to přijde takové zbytečné… Myslím si, že otevřít novou stránku nezabere moc času.. Ale to je na Vás, zkuste se poohlédnout po těch doplňcích a určitě tam něco najdete…