Larissa

Google chrome má tzv Anonymní okno… Mé něco takového i Internet Explorer?

A jak se to když tak jmenuje… Po případě, kde to nejdu…

Nejlepší odpověď
Aznoch

V Internet Exploreru se režim anonymního prohlížení jmenuje InPrivate. Z menu jej vyvoláte kliknutím na ikonku Nástroje → Zabezpečení → Procházení se službou InPrivate (nebo inkonka „Nástroje“ vpravo nahoře). Prohlížeč pak nebude ukládat cookies ani jiné dočasné soubory, adresy prohlížených webů ani cache historii navštívených stránek.

Zdroj: http://www.tipy-a-triky.cz/2011/11/­15/anonymni-prohlizeni-webovych-stranek-beze-stop/