quentos

Google Chrome má poslední dobou problém spolupracovat s Javou,

kde je zakopaný pes? Internetové programy vyžadující Javu odmítají fachat. Mám přeinstalovat Javu? Nebo Chromajzla? Dík

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Quentosi, ty už raději vyhoď celý počítač z okna.
Nejdřív ti klekne mejl, pak ti to špatně a pomalu načítá, pak když chceš pomoc od kamaráda na ájsíkjů, nebere ti to číslo a teď i java.
Takže neř hledat zakopanýho psa, zakopal bych počítač, aby ho nikdo nenašel.
Doplňuji:
Jo a Jawa mi taky jde, to je divný a chrome výfuk má taky :D

Další odpovědi
anonym

Co je Google Chrome? Mě Java jde i ve hře se zpěvem.

quentos

Jo, tak nějak.