HarpPlayer

Jak založit nový koncert v Google Calendar a dát o něm vědět všem?

SEZNAM ADRES V CALENDAR.GO­OGLE.COM
Prosím poraďte:

Příklad – máme kapelu o 12ti lidech.
V https://calen­dar.google.com/
chci založit nový koncert – a všem najednou o něm dát vědět…

Zatím mi nezbylo nic „chytřejšího“, než tam znovu a znovu všech 12 mailových adres PO JEDNÉ kopírovat…

A to nemluvím o 300 lidech, které bych chtěl na ten koncert POZVAT!
(Žádný spam!)

Nelze prosím někde založit „groups“ – a pak všechny lidi oslovit jenom NÁZVEM TÉTO SKUPINY?

Díky moc …

Odpovědi
Dochy

Co třeba „duplicate event“? Vytvoříš kopii a vše co chceš si tam přepíšeš a pak uložíš. Snad by to mělo poslat i pozvánky

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.