Učím se dálkově, takže hodně závisím na samostudiu a někdy si už
nevím rady… :) Tady sem zas došla jen na to, že Golgiho aparát slouží
k transportu, přechování a úpravě proteinů… Takže… za b) by bylo
správně?
Doplňuji:
Chucky, moc děkuju! A hlavně za pochopení. Tak ať nám to studium jde!
ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce
| Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? chucky před 5930 dny |
Sledovat
Nahlásit
|
Golgiho systém – soustava velkých zploštělých měchýřků
s množstvím malých měchýřků na periferii. Probíhá zde řada
biochemických procesů,zejména úprava látek, které jsou vyměšovány
z buňky. Endoplazmatické retikulum a Golgiho systém jsou syntetická centra
buňky.
Dělám školu také dálkově, takže vím o čem mluvíš.Správná odpověd
je b)http://www.biology.webz.cz/bunka.php
| 0 Nominace Nahlásit |
Otázka nemá žádné další odpovědi.
U otázky nebylo diskutováno.
Nový příspěvek| annas | 5282 | |
| Kepler | 2867 | |
| Drap | 2735 | |
| quentos | 1816 | |
| mosoj | 1594 | |
| led | 1401 | |
| marci1 | 1381 | |
| aliendrone | 1230 | |
| elkon | 1184 | |
| zjentek | 1176 |
| Astronomie |
| Fyzika |
| Jazyky |
| Matematika |
| Sociální vědy |
| Technické vědy |
| Ostatní věda |