Pavel1212

Globální stmívání

Myslíte si, že za globální stmívání (potřebuji o tom udělat referát) může i člověk?
Viz: http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Glob%C3%A­1ln%C3%AD_stm%C3%AD­v%C3%A1n%C3%AD

Děkuji :)

Nejlepší odpověď
mosoj

Já si myslím, že to je převážně důsledek činnosti člověka.

Dávám ti jeden bod k zamyšlení. Už několik let se mi zdá , že barva trávy není tak intenzivně zelená jako bývala dřív.

Tvoje otázka mě přivedla na domněnku zda to právě není nedostatkem slunečního záření.
Jsi mladý a čas ti ukáže jestli na tom bylo něco pravdy.