mosoj

Globální katastrofa ?

Malá ukázka toho, jak by mohla vypadat globální katastrofa.
Stačí maličko narušit přírodní rovováhu.

http://www.the­atlantic.com/in­focus/2011/03/­earthquake-in-japan/100022/

Odpovědi
SajmonModer

Doufejme, že se vše obrátí k lepšímu, ty fotky mi nahnaly hrůzu ☹

dědapetr

Příroda se obrací proti člověku za to jak se kní člověk choval.Je to hrůza, ale sklízíme co jsme zasely.

Honzucha

Tak já už bych to neuklízel. Za rok stejně příjde biblická potopa světa.

ten který je

Myslíme si o sobě jak zvládáme nejmodernější technologie a vše máme pod palcem,ale ve skutečnosti proti přírodě jsme jen nuly.