Glary Utilities nastavení – jak?

mám dotaz k nastavení Glary Utilities v 1klikovém vyčištení je nastavení čištění soukromí co vše je možné v tomto nastavení odkliknout

Nejlepší odpověď
rynek878

Čas od času je nutné každý počítač vyčistit a průběžně udržovat. Bez údržby by se totiž „zanášel“ různými zbytečnými soubory, nekorektními záznamy v registrech a podobnými nepříjemnostmi. S tímto si poradí Glary Utilities.
zde je o něm pojednání:

Zdroj: http://digital­ne.centrum.cz/jed­noducha-optimalizace-s-glary-utilities/

Další odpovědi
Terryle

Ahoj, Glary používám už asi tři roky pořád se základním nastavením, včetně nastavení soukromí. Nic jsem na něm neměnila a počítač po pročištění šlape o poznání líp. Pokud se bojíte o údaje, tak nastavení soukromí vám nic nezlikviduje – odhadla bych, že to jenom maže cookies a různé blbosti nastahované z netu, které brzdí chod počítače.