Lulu1

Gingko biloba – kdy začít brát?

Za měsíc mě čeká maturita a zajímalo by mě jestli už není pozdě začít brát ginkgo bilobu? Předem díky za odpověď.

Nejlepší odpověď
www

Začni hned. Ve tvém věku ale spíš pomůže psychika, než samotný preparát. Určitě bude nejrozumnější intenzívní příprava studiem ať s ging., nebo bez !

Další odpovědi
dudu

Kdysi jsem před maturitou vyzkoušel i docela silnou stimulační látku zvanou Fermetrazin, ovšem zavčas zjistil, že kde nic není ani on ani účinky z listů Jinanu dloulaločnatého nic nezmohou. Namísto hledání pochybných oklikových řešení doporučuji co nejdříve zalehnout do učení!

Drap

Nikdy neni pozdě začít. Neočekávej však od toho nějaké zázraky.