Vašek.

giants editor

Mám problémy s programem giants editor.Něco málo sem se už naučil,ale nemohu přijít na to jak pohybovat s kamerou.Myší je to neovladatelný a jinak to neumim.Prosím poraďte.

Odpovědi
9 řemesel

Na Youtube je dost odkazů i videí ,tak bych to tam asi zkusil.Je tam podle mne větší naděje.Tak zlomte vaz !

Kybica

Mám problém jak je možné že když si chci načíst mapu do Giants Editoru tak mi to nejde a v zápětí mi to napíše Giants editor přestal pracovat. poradtě prosím