yeerum

Ghost? existují? Fikce nebo pravda!

Nejlepší odpověď
quentos

kdo může s určitostí tvrdit, že duchové jsou fikce? Jestli se toho někdo odváží, pak svou smrt má jasnou – umře na zástavu srdce, až nějakého uvidí ;{)>
Osobně věřím, že existují.

Otázka už tu byla milionkrát, takže další odpovědi viz v odkaze:

http://www.od­povedi.cz/vyh­ledat?ie=UTF-8&cx=01759792­7737963345235%3Alv-gxwjxnxe&cof=­FORID%3A11&ci=­&q=duchy&sa=Vyh­ledat#1150

Další odpovědi
Gorbell

Určitě ano!

Drap

já věřím že ano

anonym

Pro nekoho ano , pro nekoho ne.
Ten kdo na nej veri … ( ja .. ja ale musim , mam ho doma a komunikuji s nim ) , a je strasne hodnej … 🙂 , tak si mysli , ze jsou blazni ti , kteri neveri.
No , a ti co neveri , jsou na 100 % presvedceni , ze my , co verime , vidime … si bud vymyslime , nebo mame byt uz davno zavreny v blazinci. 🙂
Je potreba nic neprehanet , nevyvesovat letacky , nevykrikovat z oken .. pak me snad nezavrou. 🙂 -iv-

led

Našim vzduchem
se prohání duch s duchem
jsou slyšet pouhým uchem
a páchnou sirným puchem
bílá paní tě plácne bílou dlaní
a upír právě shání svou oběť na mlsání

Vědecky vzato bílá paní
NEEXISTUJE!!!
A co když tu je???
NEEXISTUJE!!!
Vědecky vzato žádný upír
NEEXISTUJE!!!
A co když tu je???
NEEXISTUJE!!!

Ať žijí duchové!
http://www.csfd­.cz/film/5982-at-ziji-duchove/

eLx

nevěřim, nemám důvod, za mě bod pro fikci..