kablik

Gggle Earth

Na cestování nemám, tak často brouzdám po satelitních mapách,Earth je úžasná věc, jen mne udivuje že není nanich vidět živáčka, prázdné ulice, na dálnicích a jiných cestách ojedinělé auto, jak to mohli nasnímat,není to divné? nechápu

Nejlepší odpověď
Sůwa

Tak jsem se na to podívala, ale na :
http://showmys­treet.com/ – to sem vložil nějaký dobrodinec, kterému tímto děkuji. Ono je to trošičku klamné, zadala jsem schválně Václavské nám.v Praze a při moc velkém přiblížení je to neostré a při oddálení jsou lidské postavy ze satelitního pohledu stejně jako tečičky, jen je občas vidět stín. Lze otevřít i snímky z blízka a neboj, lidí je tam dost 🙂

Další odpovědi
Michal Kole

Za to můžou ochránici osobních údajů, že musí rozmazávat SPZ nebo vymazávat auta, lidi.

Taky nechápu proč může někomu vadit, že bude na mapách Google. Mě by to nevadilo.

led

Neviem, ktorú verziu máte. Ale keď sa priblížite na minimum tj.asi 50–100m vidíte aj ľudí a autá. Podmienka pri zverejńovaní týchto detailov je nečitateľnosť tvári, ŠPZ, niektoré firmy a podobne v rámci zákonov a požiadavke odfotených. Ak objavíte svoju tvár máte právo žiadať znečitateľnie. Tá možnosť je tam priamo zanesená (oznámiť do centrály GoogleEarth)

rodier

taky takhle cestuju :). pokud chces videt lidi, jdi na maps.google.com vyhledej si nejakou adresu a potom na levo nahore na mape uvidis oranzoveho panacka, tak za nej chytni a prenes ho na vyznacenou ulici. Prepne se ti pohled na „Google Street View“ kdy uvidis lidi a aut pozehnane 😁 Dalsi skvele cestovani je zadat do google „gigapixel“ pripadne giga pixel panorama – existuje tak nekolik gigapixelovych fotek panoramat ruznych mest. Treba Dubai, Pariz, Praha, Londyn..

http://maps.go­ogle.com/help/map­s/streetview/

pokud narazite na neco zajimaveho, co stoji za to videt, napiste mi na skype rodiercz nebo mejl vnmost@seznam.cz

Zdroj: http://maps.go­ogle.com/help/map­s/streetview/