kemo

Kupoval někdo někdy e-jízdenky přes Get-by-bus? Nemohu se nějak dostat k platbě.

Kupoval někdo někdy e-jízdenky přes Get-by-bus? Nemohu se nějak dostat k platbě :(

Arne 1 : Ano přihlásil. Když označím lístek který chci koupit a potvrdím onu částku tak mně to hodí na nějakou stránku kde je zámek.

Odpovědi
Arne1

A přihlásil ses na svůj účet u nich?

kemo

Ano přihlásil. Když označím lístek který chci koupit a potvrdím onu částku tak mně to hodí na nějakou stránku kde je zámek.