quentos

Georgo2010: já bych Vám ho poslal, ale nevím kam…

Dokument je ve Wordu, cca 175 stran
Doplňuji:
*v OpenOffice Writeru teda, chci říct

Nejlepší odpověď
Georgo2010

Mrkněte se na poštu v Odpovědi.cz, je tam uvedený soukromý email.. podívám se na to důkladněji

Další odpovědi
Funna

tvůj problém je v tom, že některé verze Wordu OOP nepodporuje…takže pokud ti to někdo otevře v Wordu uloží do jiné, přeba starší, mohlo by to pomoct…
Doplňuji:
záleží, v čem byl vytvořený a co má za koncovku…a jestli v té verzi, kterou ti to teď nejde otevřít, tak se jen modli, aby nebyl porušený…jinak jsi o ten dokument asi přišel ☹ …pokud je to nějaká Wordovská koncovka, zkus to otevřít v něm…přece jen je to „placený“ program a občas si poradí sám…jinak nevím…

quentos

Georgo2010: moc díky již za Vaši ochotu a čas…