fcoop

Geocaching – říká vám to něco?

Určitě ano.Zažil někdo něco nepříjemného?
Doplňuji:
Nějak jsem se zapomněl mrknout na m. lištu.

Nejlepší odpověď
annas

Do této chvíle mně tato hra nic neříkala. Teď už ano. Díky.

Další odpovědi
tom004

Geocaching je dobrodružství, hra pro všechny majitele GPS, spojující prostřednictvím internetu tisíce lidí po celém světě. Funguje díky přesnosti dnešních GPS systémů a možnosti výměny informací o nově založených skrýších mezi účastníky hry. Ti pak mohou s délkovými a šířkovými souřadnicemi skrýše vyrazit na lov. Odměna za nalezení se většinou ukrývá uvnitř plastikového kontejneru nebo zavařovací sklenice.

Zdroj: http://www.ge­ocaching.cz/new­s.php

Ponytail

Ano říká, geocaching provozujeme s přítelem. Nic vyloženě nepříjemného nás zatím nepotkalo, krom toho, že se občas pěkně zmažeme. Ale to k tomu asi patří. 🙂

anonym

nepříjemného? můžete maximálně zemřít, ale to i při jízdě na kole či spánku ;D jinak nepříjemné je, když se vám pokazí GPS, či se vám vybije baterka.

Hlada

Nehoním se za FTF, lovím ale už pátým rokem a nikdy se mi nic nepříjemného nestalo. Jsou to spíš humorné situace, když jsem třeba přišel na oslavu od bláta nebo na schůzku pozdě, protože jsem nechal ujet vlak, když bylo kolem kešky zamudlováno. Díky hře jsem se ale dostal na mnoho zajímavých míst, kam bych se nikdy bez ní nepodíval. Vřele doporučuju.

arygnoc

ano, zásluhou geocachingu jse mpoznl krásné kouty přírody, zejména na jesenicku (sopečná jezírka, kde nevedou žádné turistické stezky, bludné kameny a ještě omnoho víc) a výborné lidi.