Avatar uživatele
fcoop

Geocaching – říká vám to něco?

Určitě ano.Zažil někdo něco nepříjemného?
Doplňuji:
Nějak jsem se zapomněl mrknout na m. lištu.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: fcoop

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? annas, Kerberus, tom004 před 4620 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
annas

Do této chvíle mně tato hra nic neříkala. Teď už ano. Díky.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
tom004

Geocaching je dobrodružství, hra pro všechny majitele GPS, spojující prostřednictvím internetu tisíce lidí po celém světě. Funguje díky přesnosti dnešních GPS systémů a možnosti výměny informací o nově založených skrýších mezi účastníky hry. Ti pak mohou s délkovými a šířkovými souřadnicemi skrýše vyrazit na lov. Odměna za nalezení se většinou ukrývá uvnitř plastikového kontejneru nebo zavařovací sklenice.

Zdroj: http://www.ge­ocaching.cz/new­s.php

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Ponytail

Ano říká, geocaching provozujeme s přítelem. Nic vyloženě nepříjemného nás zatím nepotkalo, krom toho, že se občas pěkně zmažeme. Ale to k tomu asi patří. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

nepříjemného? můžete maximálně zemřít, ale to i při jízdě na kole či spánku ;D jinak nepříjemné je, když se vám pokazí GPS, či se vám vybije baterka.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Hlada

Nehoním se za FTF, lovím ale už pátým rokem a nikdy se mi nic nepříjemného nestalo. Jsou to spíš humorné situace, když jsem třeba přišel na oslavu od bláta nebo na schůzku pozdě, protože jsem nechal ujet vlak, když bylo kolem kešky zamudlováno. Díky hře jsem se ale dostal na mnoho zajímavých míst, kam bych se nikdy bez ní nepodíval. Vřele doporučuju.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
arygnoc

ano, zásluhou geocachingu jse mpoznl krásné kouty přírody, zejména na jesenicku (sopečná jezírka, kde nevedou žádné turistické stezky, bludné kameny a ještě omnoho víc) a výborné lidi.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek