Avatar uživatele
balca

geocaching-aplikace pro android

Neznáte někdo aplikaci pro Android,která by umožňovala vyhledávání keší offline?
Nemám žádný datový tarif a chtěl bych pomocí GPS hledat keš na mapě.(na offline mapě)

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? suaeda před 4282 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

http://www.po­klady.com/geo­caching-na-androidu

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
suaeda

Nedávno jsem pořídil výkonější mobil s androidem. Na geocaching zkouším tyto aplikace:

  • Geocaching – je dobrá věc, ale musí zaplatit. Mapy bohužel z google (internet)
  • Locus free – nemám zatím dost zkušeností
  • c:geo – je výborný. Je zadarmo a pokud si koupíme do mobilu interní mapy tak jede bez připojení k internetu. Samozřejmě si dopředu přidáme body zájmu a pak lze hledat kdekoliv.
  • Poslední aplikaci na geocaching, která umí šifrovat nebo dešifrovat – šifrovací pomůcky. Naprosto výborná věc, která je rovněž zadarmo. Internet nepotřebuje. Pomůcek pro mobilní „kačery“ je daleko více. Počkám na další odpovědi kdo co používá.

Doplňuji:
Je možno také požít dobrou turistickou navigaci – Garmina, kde jsou mapy nahrány. Počáteční cena je vyšší ale pak se již kupují jen baterie.

Upravil/a: suaeda

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
www

Tak to půjde přinejmenším dost blbě bez online připojení 😉.
Tedy neznám.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
anonym

GPS je o satelitech a ne připojení. Pokud je MT s anténou GPS je to plnohodnotné hledání.
Fakt je, že mám klasickou turistickou GPS, ale co mám MT 5800 s GPS, tak je to to samé včetně mapy

před 4282 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Volný čas a hobby