balca

geocaching-aplikace pro android

Neznáte někdo aplikaci pro Android,která by umožňovala vyhledávání keší offline?
Nemám žádný datový tarif a chtěl bych pomocí GPS hledat keš na mapě.(na offline mapě)

Nejlepší odpověď
anonym

http://www.po­klady.com/geo­caching-na-androidu

Další odpovědi
suaeda

Nedávno jsem pořídil výkonější mobil s androidem. Na geocaching zkouším tyto aplikace:

  • Geocaching – je dobrá věc, ale musí zaplatit. Mapy bohužel z google (internet)
  • Locus free – nemám zatím dost zkušeností
  • c:geo – je výborný. Je zadarmo a pokud si koupíme do mobilu interní mapy tak jede bez připojení k internetu. Samozřejmě si dopředu přidáme body zájmu a pak lze hledat kdekoliv.
  • Poslední aplikaci na geocaching, která umí šifrovat nebo dešifrovat – šifrovací pomůcky. Naprosto výborná věc, která je rovněž zadarmo. Internet nepotřebuje. Pomůcek pro mobilní „kačery“ je daleko více. Počkám na další odpovědi kdo co používá.

Doplňuji:
Je možno také požít dobrou turistickou navigaci – Garmina, kde jsou mapy nahrány. Počáteční cena je vyšší ale pak se již kupují jen baterie.

www

Tak to půjde přinejmenším dost blbě bez online připojení 😉.
Tedy neznám.

anonym

GPS je o satelitech a ne připojení. Pokud je MT s anténou GPS je to plnohodnotné hledání.
Fakt je, že mám klasickou turistickou GPS, ale co mám MT 5800 s GPS, tak je to to samé včetně mapy