Geocaching

Nejlepší odpověď
anonym

něco jsem o tom zaslech

Opět tu chybí varianta „jiná možnost“. Ta by měla být u anket povinná!!!
Slyšela jsem o něm, protože přítel už se mnu věnuje 5 let. Je to krásná zábava, která vyžaduje chytrost, nápaditost, dobrou GPS, spotrovní a fyzickou připravenost
a také čas.
Doplňuji:
Tak jo, Davide, máš ho mít. ☺

Další odpovědi
david22

znám, ale nedělám

Doplňuji:
dejte mi už někdo bod.....teď mám 666 což je znamení šelmy

briketka10

znám, ale nedělám

jo znám, ale hledání předmětů někde v lese po různých místech, stanovištích mě nějak nenadchlo :DD
Ty to děláš a baví Tě to ??

Hlada

znám a provozuji

mosoj

znám, ale nedělám

Znám lepší zábavu. I když tato není špatná. Pro chození po krajině si nepotřebuji hrát na schovávanou.

Katusa

znám, ale nedělám

Nemám vlastní GPS, ale byla jsem párkrát s bráškou a moooc mě to bavilo, asi si o ní napíšu Ježíškovi

Ellen

neznám

terry

znám, ale nedělám

fablen

něco jsem o tom zaslech

..

terry

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/znate-hru-geocaching

anonym

ocko, vždyť tam je zaslechl