Genius joystick Metalstrike 3D pojede na WIN 8

Bude mi tento joystick fungovat na WIN 8?

Nejlepší odpověď
Bedy

Ovladač jsem pro Windows 8 na oficiálních stránkách nenašel, nicméně zkušenosti mi praví, že řada zařízení co funguje pod Windows 7, tak funguje i pod Windows 8 a v některých případech ta zařízení fungují na osmičkách i s ovladači dělanými pro Windows 7.

Jestli máte možnost do počítače připojit jiný disk a máte-li instalačku (není problém surovou instalačku stáhnout z netu), navrhuju to vyzkoušet a uvidíte.

Další odpovědi
Funna

až k němu napíšou ovladač, tak určitě…teď jsem žádný nenašla, max pro 7…takže nejsíš ne…