Littl3

Generátor elektriky ?

Tady ten chlápek ukazuje jak si generovat elektřinu aniž by jste něco platily..
http://www.mi­xofpix.eu/elek­tricky-generator-zdarma/
Je to pravdivé ? ¨
Nebo je to fake ?
Doplňuji:
Né nejsem chudý abych nemohl platit elekrtiku ale jen mě zajímá jestli tohle fakt funguje protože jestli jo tak si můžete nabíjet mobil třeba na kole nebo tak…:)

Odpovědi
Awe

opravdu se na tohle musíš ptát?

anonym

Awe se neptal, zda jsi „chudý“, ale zda jsi natolik nevzdělaný, aby ses na tohle potřeboval ptát (co takhle zákon o zachování hmoty a energie?)…
Ne – nemužeto fungovat. A – ano, je to fake.

anonym

Není problém si to přece vyzkoušet! Co k tomu potřebuješ je zřejmé z ukázky, ale kdyby to byla pravda, tak perpetum mobile je na světě!

honza19hk

kdyby to takto bylo tak nepotřebuješ elektrárny. Možné to není,je to podvod.