J.Mecir

Gelování vlasů- vypadají mi vlasy?

Nedavno jsem si zacal gelovat vlasy, ale bojím se, že mi to naruší objem vlasů , nebo že všechny lasy mi vypadají. Tak jak je to s tím?

Nejlepší odpověď
Drap

Nedělej si problémy. Gely by uškodit neměly. Já jsem se nikdy negeloval, a stejně všechny vlasy vypadaly.

Další odpovědi
Damiana

Vlasy ti mohou vypadat pouze pokud jsou narušené cibulky (vlasové kořínky, folikuly) a to u používání gelu nehrozí, protože pouze obaluje povrch vlasu, který je „nad“ kůží. Takže ani z barvení, trvalé nebo lakování či jiných kadeřnických úkonů vlasy vypadat nemůžou – pouze se zničí, spálí a upadají přímo „od hlavy“ – musely by to být ale zvlášť drastické zásahy nebo alergie. Alopecie (vypadávání vlasů) je většinou dáno geneticky a věkem. Působit může ale i stres, nemoc, léky (chemoterapie) a­pod.

Lukasy

Pokud si je nebudeš vytrhavat tak by ti neměly vypadnout.
Myslim že gelovani je lepši než barveni,lakovani.
Doplňuji:
To byla pekna odpově´d :D