elisacek :P

Gekon leží na kameni a nehýbe se ! :( prosím pomoc

Zdravím , můj brácha má gekona , kterému je tak třičtvrtě roku… přišla jsem ze školy a viděla ho jak leží na kameni a nehýbe se.. můžete mi nějak poradit , prosím .. :( nechceme aby umřel .

Nejlepší odpověď
www

Málo informací v otázce.
Pokud byl kámen vyhřátý sluncem, nebo žárovkou, může se jen zahřívat.
Nehýbe se znamená co? Vezmeš ho do ruky a je bezvládný, nebo se jen na něj diváš jak leží? Atd.

Další odpovědi
Funna

vzít ho k veterináři…a ne sedět na prdeli a ztrácet čas psaním nesmyslných dotazů na web…my mu na dálku nepomůžeme…

anonym

Zavolej mu rychlou nebo raději kafilérku!

anonym

Měla jsi ho v ruce? Padá mu hlavinka na stranu, nebo se drápe pryč? Má rád teplo, tak se asi vyhřívá, jestli je bezvládný, tak veterina, šup

terry

Nemusí hned umírat. A taky se nemusí hýbat každou minutu. Třeba si chce jen poležet na kameni.
Když to potrvá delší dobu, pak k veterináři. Jak mu máme pomoct my?

iceT

A má hlavu položenou nebo vzpřímenou?Toť základní otázka,jelikož předpokládám,že nechcete,aby gekon po teráriu tancoval nebo jinak pobíhal.Gekoni bývají aktivní spíš v noci než přes den,to se jen vyhřívají.
Moji sklípkani taky jen tak polehávají,ani se nehnou a pohnou se jen tehdy,když mají den krmení.A jen občas se projdou pe teráriu.