zjentek

Furt totok nechápu: jak vůbec mohl někdo udělat na tu dobu tak nadčasovou, nestárnoucí muziku?

https://www.y­outube.com/wat­ch?v=RidtrSCog­g0&feature=you­tu.be&list=PLkJzClUL­sfJynobJjLHdAl­Zv9cJzpGNMh&t=128

Nejlepší odpověď
anonym

Já ti nevím, Favi – Zahradní nábytek? To už je snad lepší Visací zámek a jeho Známka punku.

Další odpovědi
Kepler

Nadčasovou a nestárnoucí? To snad ne, to bys fakt křivdil té fakt nadčasové a nestárnoucí. Originální, to ano. Pozor na subjektivní vkus. Nikdy jsem se ještě nesetkal s nikým, kdo by měl úplně stejný vkus jako já a to platí obecně.

Zvidatel

A tahle je zase z budoucnosti. :D
https://www.y­outube.com/wat­ch?v=989-7xsRLR4

ten který je

Takovou nadčasovou písničku udělali Dr.Max v roce 1986.Možná si někteří hudební pamětníci na tuto zapomenutou kapelu vzpomenou.Jak aktuální…

https://www.y­outube.com/wat­ch?v=PSZJY5pYt­hA

aliendrone

To je prosté, vyjma tebe to nikdo neposlouchá, neposlouchal a ani nebude. Zub času tudíž nedostal šanci a proto se ti to jeví v původní kvalitě, nadčasově. I když mezi námi, slovo kvalita jsem v této souvislosti použil jen proto, že dnes po ránu se cítím nějaký rozjásaný. Asi tím pěkným počasím, jen aby to vydrželo. Vedra fujky PRYČ! ;) :D :D

Mc Merkurion

… do teď jsem to neslyšel a jsem rád, že mne to minulo …

elkon

Trapárna.

jsemjá

Měli talent.

zjentek

@zví datel: tak jo, minuta stačila, dostals mě! (;D;D;

Kepler

Náhodou na disko to není až tak blbé.

zjentek

Jj, prvně jsem se mýlil- to se musí VIDĚT A SLYŠET CELÉ! (;

zjentek

Keplere tak vono u tebe by se dalo celkem čekat, že ses nesetkal s nikým, kdo by měl vkus jako ty (;D;D;

zjentek

…já to mám tosamý, buď v klidu! (;

anonym

Co na tom je?

zjentek

Na muzice? No nic. A právě o tom to celé je. To bych se mohl zeptat, co na tom všem tady je. (;(;(; No co bys řekl? Zjentek? (;

anonym

Ale že ve scrabblu sestavíš jen slovo dby, to bych si s tebou dal i partičku hele ;))

zjentek

njn… a kdybys sestavil tým ze všech uživatelů odpovědí, byl by to jisto pestrý mač hele (;

anonym

No, tak to bych si nechal líbit. I ti deaktivovaní?

zjentek

I ti zatím neaktivovaní.

anonym

Přijdeď do Pardubek.

anonym

A dáme scrabblíka.

zjentek

(;