kauly08

Funkční zóna – posilovna

Dobrý den, plánuji v Novém Jičíně založit posilovnu. Součástí by měla být funkční zóna http://www.no­vefitness.cz/vy­baveni/funkcni-zona/, myslíte si, že v takto malém městě bude o tuto službu patřičný zájem?

Odpovědi
Lamalam

Plánuješ podnikat a sháníš informace na odpovědích? Zaplať si průzkum v dané lokalitě, nebo se do toho raději vůbec nepouštěj.

Kelt

Chytrý poslouchá a jedná, hloupý mluví. Tím se nikoho nechci dotknout, ale když někdo prozradí svůj plán, může ho jiný předejít. Posilovna se asi uplatní v každém místě, záleží na složení obyvatelstva, jak věkovém, co dělají za práci, jaké jsou sportovní podniky a vůbec, co je v okolí, doprava atd.

SuzanKa

Jj, je to tak. Taky jsem si porovnávala nabídky a ten Fitham vycházel vždycky nejlíp. I tou nabídkou.

Cizecek.M

Taky jsem to tak měla, ale nakonec mi s výběrem pomohl až rádce https://www.fit­ham.cz/nakupni-radci. Díky němu jsem si vybrala stroj, který mi přímo vyhovuje.

Vercule

No, jako já vlastně ani nevím, no… Byla bych docela ráda, kdyby mi někdo s výběrem pomohl. Myslíš, že se na fitham můžu obrátit s prosnou o pomoc při výběru?

GabulkaA

Je to tak. Mám to stejně. Hodně jsem hledala a porovnávala a ten fitham je nejlepší.

Vercule

Tak jsem se dívala a úplně super je jejich nákupní rádce :) Ten mi pomohl skvěle.

SuzanKa

Já jsem k narozkám dostala nějaké peníze a musím říct, že hodně uvažuju, že si koupím domů běhací pás. Jako podle mě je to super investice. Ten, kdo pás doma má, využíváte ho pravidelně?

SuzanKa

A za jak dlouho ti objednávku doručili?

XenieRo

Hele, já nevím. Já jsem si to nechala doručit.

Vercule

No a tys teda měla nejaká kritéria výberu? Podle čeho sis ho vybrala?

Sonka Pop

Záleží, co od toho očekáváš. Já jsem třeba hodně koukala na funkce stroje. No a pak jsem samozřejmě porovnávala ceny. A fitham prostě vyšel nejlíp.

SuzanKa

Taky jsem se právě dívala a jako musím říct, že ta nabídka tam je senzační :) Určitě si tam něco koupím, to vím už těď. A prosím tě, nabízí fitham i donášku přímo do bytu?