Avatar uživatele
kauly08

Funkční zóna – posilovna

Dobrý den, plánuji v Novém Jičíně založit posilovnu. Součástí by měla být funkční zóna http://www.no­vefitness.cz/vy­baveni/funkcni-zona/, myslíte si, že v takto malém městě bude o tuto službu patřičný zájem?

Zajímavá 0 před 3680 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
Lamalam

Plánuješ podnikat a sháníš informace na odpovědích? Zaplať si průzkum v dané lokalitě, nebo se do toho raději vůbec nepouštěj.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Kelt

Chytrý poslouchá a jedná, hloupý mluví. Tím se nikoho nechci dotknout, ale když někdo prozradí svůj plán, může ho jiný předejít. Posilovna se asi uplatní v každém místě, záleží na složení obyvatelstva, jak věkovém, co dělají za práci, jaké jsou sportovní podniky a vůbec, co je v okolí, doprava atd.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
SuzanKa

Jj, je to tak. Taky jsem si porovnávala nabídky a ten Fitham vycházel vždycky nejlíp. I tou nabídkou.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Cizecek.M

Taky jsem to tak měla, ale nakonec mi s výběrem pomohl až rádce https://www.fit­ham.cz/nakupni-radci. Díky němu jsem si vybrala stroj, který mi přímo vyhovuje.

Avatar uživatele
Vercule

No, jako já vlastně ani nevím, no… Byla bych docela ráda, kdyby mi někdo s výběrem pomohl. Myslíš, že se na fitham můžu obrátit s prosnou o pomoc při výběru?

Avatar uživatele
GabulkaA

Je to tak. Mám to stejně. Hodně jsem hledala a porovnávala a ten fitham je nejlepší.

před 1050 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Vercule

Tak jsem se dívala a úplně super je jejich nákupní rádce :) Ten mi pomohl skvěle.

Avatar uživatele
SuzanKa

Já jsem k narozkám dostala nějaké peníze a musím říct, že hodně uvažuju, že si koupím domů běhací pás. Jako podle mě je to super investice. Ten, kdo pás doma má, využíváte ho pravidelně?

před 1016 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
SuzanKa

A za jak dlouho ti objednávku doručili?

před 1264 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
XenieRo

Hele, já nevím. Já jsem si to nechala doručit.

před 1293 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Vercule

No a tys teda měla nejaká kritéria výberu? Podle čeho sis ho vybrala?

Avatar uživatele
Sonka Pop

Záleží, co od toho očekáváš. Já jsem třeba hodně koukala na funkce stroje. No a pak jsem samozřejmě porovnávala ceny. A fitham prostě vyšel nejlíp.

před 1383 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
SuzanKa

Taky jsem se právě dívala a jako musím říct, že ta nabídka tam je senzační :) Určitě si tam něco koupím, to vím už těď. A prosím tě, nabízí fitham i donášku přímo do bytu?

před 1327 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek