jana91

Funkční notebook bez HDD – bude mi fungovat s externím HDD?

Ahoj, mám pro někoho z Vás možná banální otázku. Mám doma notebook, kde mi odešel hard disk, když si zakoupím externí HDD s kapacitou např 500GB, bude mi fungovat? Myslím tím, nainstaluji tam OS bez problému a nebude problém s přenosovou rychlostí atp.?

Předem děkuji za odpovědi.

Odpovědi
Pilot486

Myslim, ze tohle by mohlo vytvorit vic problemu nez uzitku, zkusenejsi opravi. Ale proc nekoupit novy interni 2.5'' disk? spodni strany notebooku vetsinou umoznuji pristup k disku a pameti a neni to nic sloziteho, povoleni par sroubku vyndani pouzdra s diskem, vymena.

led

V prípade, že sa dá nabootovať z externého disku, tak z neho aj bude pracovať. Počítaču je jedno, kde má disk. Je to len o trochu pomalšie než interný disk.