panenka

Funkce jedním prstem

Dobrý den před chvílí jsem se vrátila z obchodu a můj syn s dcerou mi na lištu daly ikonku „funkce jedním prstem“ můžete mi prosím napsat co to znamená a jak tuto ikonu dát z lišty pryč děkuji
Doplňuji:
Díky kropítko tvá odpověd mi pomohla

Nejlepší odpověď
kropitko

Děti mi to dělají celkem pravidelně. Já to vždy zavřu. Počítač vypnu, nebo restartuju a pak to zase funguje normálně. Tedy jestli je to to samé.

kropitko

Není zač. Já to tak dělám ať udělají cokoliv a většinou to zabere.

panenka

Zkusím to díky kropítko

kropitko

Tak co,,pomohlo to, jestli ne, tak budete muset někam do nastavení,,,ale to je pro mně španělská vesnice. To bude muset poradit nějaký expert,,,