veselapaja

Funguji pilulky zelene kavy? Vyzkousel je Tu nekdo?

Odpovědi
anonym

Jediný rozumný účinek zelené kávy je zisk prodejců…
😉
Ale máš-li nadbytečný peníz, klidně to vyzkoušej. A nemáš-li nadbytečný peníz – vyzkoušej to taky (a kup aspoň pět balení) – možná zhubneš proto, že ti na jídlo nezbude…

Džanička

Nezkoušela a vím že nefungují. Akorát z lidí tahají prachy a lidi tomu věří.. Fakt nechápu. Vždyť je to jen nedozrálé zrnko kávy. Peníze které chceš investovat to takovýchto věcí radši investuj do fitka. Tam zhubneš účiněji.. Takhle ti zhubne jenom peněženka..

WTF

není zelený čaj jako zelený čaj…ano fungují, ale musí to být kvalitní výrobek, který obsahuje ty důležité látky

Ellenis

Mamka tu zelenou kávu zkoušela a žádný efekt. Takže nedoporučuji. Ale mám super osobní zkušenosti s TRF od Miss Cosmetic. :)