zjentek

Fungují o prázdninách školní jídelny?

Pokud ano, tak jak a proč?

Nejlepší odpověď
annas

V našem města školní jídelna funguje.I během školního roku prodává obědy cizím strávníkům, takže v tom pokračuje, ale omezeně.

Další odpovědi
Drap

U každé školy je to jinak. U některé fungují u iné ne. Málo kde však fungují celé prázdniny. I zaměstnanci školních jídelen čerpají dovolené, dělají se úpravy , opravy a rekonstrukce jídelen. Je nutné se informovat u konkretní jídelny.

marci1

Některé fungují o prázdninách v rámci doplňkové činnosti. Poskytují stravu cizím strávníkům. Chtějí-li se o prázdninách stravovat v jídelnách i školní děti, musí uhradit plné náklady na stravu, jelikož školní jídelny jsou určeny dětem jen v průběhu běžného školního roku. 🙂

Rokio

To nevím, ale bylo by super, kdyby o vakacích fungovaly, protože bych se mohl najíst tam a máma by mi nemusela vařit oběd a měla by více času pro sebe.

Oběd od maminky mi samozřejmě chutná.

Fm2.0

U některých asi ano. Vím, že tam chodí jíst důchodci. Funguje to jako taková jídelna.

Hufnágl

U nás je školní jídelna, která sice pro žáky nevaří, ale vaří pro mateřskou školku a pro strávníky do obědníků.

dudu

V obci kde máme chalupu nonstop vaří obědy kuchyně zdejšího agrodružstva a to nejen pro členy a brigádníky ale i ostatní zájemce, hlavně důchodce. Rovněž je rozváží cca do 20-ti obcí. Občas si je také kupujeme, kvůli nízké ceně to však není žádná sláva.