Fungují mucholapky i na komáry?

Nejlepší odpověď
Drap

Ano, pokud komár usedne, je lapen.

Další odpovědi
Kepler

Nevšiml jsem si, že by tam byl kdy přilepený i komár. Leda by měl porouchanou navigaci. Na komáry byl nejúčinnější jeden pomatenec z mnichovských pivnic.

marci1

Bohužel ne, nefungují. Velkým snem "Papíren Moudrý v Židlochovicích na Brněnsku je vyrobit podobnou směs, která je na mucholapce, jež by dokázala stejně jako mouchy lákat i komáry. Byl by to celosvětový unikát, ovšem o tom nechtějí výrobci moc mluvit. 🙂
https://www.no­vinky.cz/bydle­ni/tipy-a-trendy/377926-tajemstvi-mucholapky-je-v-lepidle-s-tajnou-recepturou.html

Kajoch

Bohužel údajně ne.Na komáry já většinou používám svoji rychlou ruku:))