Funguje vám Youtube ???

Načte se mi jen tak 10 vteřin a sekne se to , rychlost mám 22 Mb a všude jinde stahuju ( načítám ) v pohodě , máte to taky nebo čím to může být , už sem vyčistil mezi paměť i cookies . čo dál :O

Nejlepší odpověď
brillant

jde mi normálně

Další odpovědi
Bedy

Mě jde normálně. Jaký používáte internetový prohlížeč? Máte aktuální verzi Flash Playeru?

anonym

Mně YouTube nikdy nešel, ale protože na něj nemám přizpůsobený mobilní telefon.
Doplňuji:
Ale občas si pujčím mobilní telefon na kterém YouTube jde i když občas blbne.

anonym

do příkazového řádku (Win + R → Napište cmd) napište tracert youtube.com, a do diskuze můžete napsat zdali to proběhlo všemi servery nebo někde byl zádrhel. Popřípadě vyčistit centrální DNS Cache pomocí cmd ( k němu potřebujete ale administrátorská oprávnění ) napište příkaz ipconfig /flushdns