bolak

Funguje vám STREAM?

Minulej tejden jsem psal adminovi a prej že na tom pracujou, ale nikdo jinej si tu na to nestěžuje, takže by mě zajímalo jestli je chyba jenom u mě nebo to nefunguje nikomu?

Nejlepší odpověď
annas

Hned jsem se podívala. Nefunguje. Poslední zpráva je stará 5 dní.
Doplňuji:
Na stránce Odpovědí ERROR a ve stream už 2 hodiny funguje. Ale odpovědi z posledních 4dnů se zatím neobjevily.

Další odpovědi
Shizuka

Mě to funguje v pohodě :)

marci1

Funguje.

Dochy

Tak nyní se mi do streamu postupně tlačí příspěvky, do kterých někdo odpověděl před 14 dny…

johana 56

Dobrý den,

děkujeme za zprávu, věc je v současné době ve fázi technického řešení.
Mějte prosím trpělivost.

Děkujeme a hezký den.

Admin

bolak

marci1: fákt jó?

jak je možný že polovině funguje a druhý polovině ne… a já to mám vo to horší, že už mi tam tejden visí navrchu Dr.Axl ☹

gagaga

:)

bolak

sakra pardón, mně se tam vloudila pravopisná chybička, místo *visí tam mělo bejt *smrdí..

briketka10

:DD

gagaga

jeee , vy mate pc ve 4 HD ?
nebo jak se tomu rika ? :)

bolak

né, to se tak u nás říká, když je někdo někde nechtěný :) jako „už mi zase smrdí před barákem“ nebo „běžte smrdět někam jinam“ a tak podobně..

johana 56

Stream mi nefunguje zhruba od středy minulého týdne.

bolak

a co s tím budeš dělat? :)

johana 56

Dovolím si obrátit se s dotazem na provozovatele­.Jelikož jsem byla na cestách bez techniky,zjistila jsem to před pár hodinami a vidím,že nejsem jediná :)