Bedy

Funguje vám stanice TIP TV?

Zdravím, už třetí den mi nefunguje inzertní televize TIP TV z vysílače Černá hora. Všechny ostatní stanice z třetího multiplexu mi fungují (Active TV, Óčko,…). Funguje vám to ostatním? Neskončilo už vysílání?
Byla by to docela škoda, občas tam koukám na pořad Vědmy radí.

Mockrát děkuji za všechny odpovědi a přeji hezký zbytek dne 🙂

Nejlepší odpověď
cochee

Jiná odpověď (neznám tuto stanici, apod.)

TipTV skončila.
Doplňuji:
l564: myšleno terrestrické vysílání (DVB-T), je možné, že na satelitu nebo kabelu funguje dále.

Zdroj: http://mam.ih­ned.cz/c1-60168890-tiptv-po-dvou-mesicich-konci

Další odpovědi
anonym

Funguje mi TIP TV

Teď vyzkoušeno a funguje bez problému.
Doplňuji:
Jo ty myslíš TipTV 🙂 Já si to spletl s Inzert TV – Ta mi mimochodem fachčí :D

láďa1

Funguje mi TIP TV

Doplňuji:
Ale zatím mě nic moc nezaujalo....­..........