Angi-Shy

Funguje vám poslech výslovnosti na translat googlu?

používám chrome a poslech výslovnosti mi vždy fungoval, nevím kdy naposledy jsem poslech použila, ale dnes jsem to potřebovala ale po kliknutí ikonky pro poslech se trlačítko jen ztmavilo jakože to bylo stisknutý, ale žádenej zvuk.. funguje to vám? Nebo v čem může být chyba?

+
gecco – zvuk funguje, po restartu stejný :(

JájsemRaibek – tak už nevim :(

Luciášek32 – dobrej pokus, nehledám výslovnost ale jen aby to něco přečetlo

Nejlepší odpověď
gecco

Nepoužívám Chrome, ale v Opeře a FF mi funguje – právě vyzkoušeno…
😉
Funguje ti zvuk obecně?
Zkus jiný prohlížeč.
Doplňuji:
Tak jsem si nainstaloval i Chrome – a opět funguje…
😉
Kukni se spíše na nastavení zvuku a pokud vše vypadá ´normálně´, restartuj počítač – mohl jen ´spadnout´ovladač, restartem se načte zpět.
😉

Další odpovědi
JájsemRaibek

Mozilla – ano funguje
Google – ano funguje
Opera – ano funguje
Explorer – ano funguje
Doplňuji:
Nevím jestli to má s tím něco společnýho, ale zkus ještě aktualizovat flash player. Taky kukni kdy byla poslední aktualizace prohlížeče a zda v nastavení nemáš něco zakázaného.

Luciášek32

Dobře …ve skutečnosti jsem to namluvila já takže jestli chceš slyšet tu výslovnost volej zde: 774265884

gecco

Takže ve třeba „výslovnosti“ slovníku na Seznamu ti zvuk funguje, u videí taky – jen na tom gůglu ne??
😉
Tak to taky nevím…