samicek333

Funguje vám nový email od seznamu na mobilu?

Mám dotykový samsung, ten starý email mi fungoval normálně, ale jak je ten nový, tak mužu na otevření emailu klikat jak chci, ale neotevře se. Máte s tím taky někdo problém? Nevíte jak to otevírat?

Odpovědi
beer

Pokud ti to takhle blbne, máš pouze dve možnosti.

  1. otevírat jen v mobilním, ořezaném zobrazení
  2. zkusit otevírat v novější verzi prohlížecě Opera (případně vyzkoušet jiný prohlížeč)

Zkušenost

Matthew

mne to na nokii funguje normalne :) jediny co nejde tak je nacteni stejneho vzhledu jako v pocitaci, ale to je zbytecnost :)

Bedy

Co to máte přesně za Samsung (typ)? Používáte mobilní verzi, tedy m.email.cz?