KdoSiOdJinud

Funguje Vám facebook?

Dnes ráno mi začalo zlobit ověřování přihlášení přes sms, pak mi dokonce FB napsal, že učet neexistuje a nyní sice existuje, ale píše, že Se stala chyba a na opravě se pracuje. Děje se to ještě někomu? :)
Doplňuji:
Tak chyba mezi zidli a klavesnici to nebyla :) Slo o zavadeni nejakeho automatickeho odhlasovani pri dlouhodobe neaktivite.

Nejlepší odpověď
rynek878

Jo, jede úplně bez problémů !!!!

Další odpovědi
terry

Mně funguje.

quentos

funguje

arygnoc

proč by neměl?

asi hardwerova nebo softwerova chyba mezi klavesnici a uživatelem.